دسته‌بندی نشده

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی اولین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی تعمیرات تجهیزات پزشکی | آموزشگاه آپادانا تبریز

دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز به صورت حضوری و در سر تا سر کشور به صورت مجازی برگزار می شود.آموزشگاه آپادانا پیشرو در اجرای دوره های مهندسی پزشکی. در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در آموزشگاه آپادانا، دانشجویان با اصول و مبانی تعمیرات تجهیزات پزشکی آشنا می‌شوند و با روش‌های کاربردی و عملی این حوزه آشنا می‌شوند. دوره آموزشی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی پیشنیاز خاصی نداشته و تمامی علاقمندان می توانند در دوره آموزشی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی شرکت کنند. دوره آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در آموزشگاه آپادانا در تبریز، یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که به دنبال افزایش دانش و مهارت در زمینه تعمیرات تجهیزات پزشکی هستند.

  • این دوره، به طور کامل به کارآموزان مهارت تعمیرات انواع تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت، صندلی دندانپزشکی، اتوکلاو، ساکشن، پیزون، کویترون، ایر فلو، توربین، آنگل، ایر موتور، لایت کیور، آمالگاماتور و رادیوگرافی را آموزش می‌دهد.
  • ساکشن ها لوله هایی هستند که از آنها برای خارج کردن بزاق دهان و مواد باقی مانده از ترمیم دندان استفاده می شود.
  • در چنین شرایطی باید هرچه زودتر دستگاه عیب یابی شده و به شکل تخصصی، تعمیر گردد.
  • تنها چند قدم تا مهندس پزشک واقعی شدن فاصله دارید.جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مجتمع آموزشی آپادانا تماس بگیرید.
  • فقط کافیست شما به مباحث الکترونیک، تعمیریونیت و دستگاههای دندانپزشکی علاقه مند باشید.
این مرکز بزرگ و حرفه ایی خدمات گسترده‌ و بسیار زیادی را به جامعه دندانپزشکان ارائه می‌دهد. تجهیزات زیادی تا به امروز  برای درمان و یا تسکین درد، تولید و به بازار جهانی وارد شده‌اند. در دوره آموزشی تعمیرات یونیت دندانپزشکی، دانشجویان با اصول و تکنیک‌های تعمیرات و نگهداری این دستگاه آشنا می‌شوند. در این دوره، ابتدا به معرفی اجزای مختلف یونیت دندانپزشکی پرداخته می‌شود و سپس به تعمیرات و نگهداری این اجزا پرداخته می‌شود. همچنین، در این دوره، به تعمیرات سیستم هوا، آب و فاضلاب نیز پرداخته می‌شود.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی اولین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی تعمیرات تجهیزات پزشکی | آموزشگاه آپادانا تبریز با توجه به ساختار این تجهیزات و استفاده زیادی که از آنها می شود، خرابی آنها اتفاق عجیبی نیست و دیر یا زود باید منتظر آن بود. به عنوان مثال ممکن است منبع تغذیه آنها از کار بیفتد و یا شلنگ ها پیچ بخورند یا حتی مسیر آب جرم گرفته و مسدود شود. هریک از این ایرادات باید به سرعت برطرف شوند تا دستگاه مجددا قابل استفاده بوده و از کار نیفتد. افزایش دما، تولید صداهای نابهنجار و در نهایت از بین رفتن قطعات، مهم ترین مشکلات این قطعه به شمار می روند. برای تعمیر میکروموتورهای جراحی، اول بخش های مختلف آن را تمیز کرده و رسوب زدایی می کنند. افراد و تعمیرکارانی که در این زمینه تلاش میکنند و تعداد دستگاه های زیادی را نیز تعمیر کرده اند تجربه کافی بدست آورده و به خوبی می‌دانند که مشکل دستگاهی که خراب است، چیست؟ درنتیجه به درستی میتوانند مشکل پیش آمده را تشخیص دهند.

دوره آموزشی الکترونیک و اتوماسیون صنعتی-پزشکی (زمستان ۱۴۰۱)

به همین دلیل است که این موضوع تعمیر این نوع از تجهیزات را مشکل کرده و تنها افرادی میتوانند تعمیر این مدل از تجهیزات را انجام دهند که سابقه تعمیر این نوع از وسایل را برای مدت طولانی داشته باشند. و در واقع حرفه ایی باشند.تجربه و سابقه در تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی دو ویژگی مهم را بهمراه خواهد داشت. امروزه در صحنه تجارت و بازرگانی روز دنیا اثبات شده است که موثر ترین عامل در رضایتمندی مشتریان برای انتخاب و خرید محصول مورد نیاز ، خدماتی است که پس از فروش کالا به وی ارائه می شود . تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نیار به تخصص و دانش دارد که کارشناسان خبره تجهیز سرویس آریا با 8 سال سابقه و داشتن دانش روز در زمینه تعمیر تجهیزات و شناخت لوازم اصل، پاسخگوی تعمیر انواع تجهیزات می باشد.

درباره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

چون تعدادی از این مراکز توانسته‌اند مجوزهای لازم برای فعالیت صحیح را دریافت نمایند. مراکزی که مجوزهای لازم از طرف مجموعه ها و ارگانهای مربوطه دریافت کرده اند بهترین مورد برای تعیمرات  تجهیزات دندان پزشکی به حساب می آیند. اما مراکزی که مجوزنداشته و زیاد تعمیرات بلد نیستند برای تعمیر تجهیزات دندان پزشکی در اصفهان و ایران چندان مناسب نیستند و توصیه نیز نمیشوند. اما مراکزی که مجوزهای لازم را دریافت کرده اند قابل اعتماد بوده و تنها باید سابقه و تجربه آنها که  بسیار مهم است را در انتخاب این  مراکز مد نظر قرار دهید.

نظرات کاربران درباره