اخبار دوربین مداربسته

Biomanager Enterprise رونمایی شد – راهنمای خریداران دوربین مداربسته و اخبار


Touchless Biometric Systems از آخرین نوآوری خود در مدیریت بیومتریک رونمایی کرد: پلت فرم نرم افزار BIOMANAGER ENTERPRISE.

این پلتفرم که حاصل سال ها تحقیق و توسعه است، راه حلی جامع برای مدیریت و نظارت بر محصولات و داده های بیومتریک ارائه می دهد.

تصویر 1 روند ثبت نام در Biomanager Enterprisde را بر روی صفحه نمایش می دهد.

این شرکت می‌گوید BIOMANAGER ENTERPRISE مدیریت کاربر و دستگاه را ساده می‌کند و بسیاری از ویژگی‌های اضافی را برای برآورده کردن حتی نیازهای پروژه ارائه می‌دهد.

“به لطف اقدامات امنیتی پیشرفته، BIOMANAGER ENTERPRISE در ترکیب با دستگاه های بیومتریک TBS تضمین می کند که تمام داده ها به طور بهینه محافظت می شوند. این پلتفرم اقدامات امنیتی پیشرفته و مقیاس‌پذیری را برای نصب‌های بزرگ و چند سایتی ارائه می‌دهد و APIهای وب موجود، ادغام با سایر سیستم‌ها را آسان‌تر می‌کنند. BIOMANAGER ENTERPRISE که در بانک ها، فرودگاه ها، سازمان های دولتی، مراکز داده و سایر مناطق با امنیت بالا مستقر شده است، راه حلی منحصر به فرد برای شناسایی ایمن ترین افراد ارائه می دهد. BIOMANAGER ENTERPRISE نتیجه استراتژی توسعه فعال ما است. صرف نظر از اینکه شما یک راه حل مستقل یا یکپارچه، یک استقرار در محل یا مبتنی بر ابر را ترجیح می دهید، پلت فرم BIOMANAGER ENTERPRISE حداکثر انعطاف پذیری و گزینه های شخصی سازی فردی را ارائه می دهد.

تصویر 2 توالی تراکنش ها به تصویر کشیده شده است.

منبع