اخبار دوربین مداربسته

Cognitec Bosters از داخل رتبه بندی می کند


Cognitec Systems Mikael Fagerlund را به سمت معاون فروش و بازاریابی ارتقا داده است، و این کار را از جانب کهنه‌کار محترم صنعت و یکی از بنیان‌گذاران شرکت، دکتر یورگن پامپوس، سپرد.

فاگرلوند از سال 2011 به تیم فروش در دفتر مرکزی شرکت درسدن خدمت کرده است که اخیراً به عنوان مدیر فروش EMEA بوده است. او به مدیریت فعالیت های فروش و روابط با مشتری در اروپا، خاورمیانه و آفریقا ادامه خواهد داد، اما همچنین بر فروش جهانی و استراتژی های رشد نظارت خواهد کرد.

قبل از پیوستن به Cognitec، فاگرلوند برای نرم‌افزارهای بین‌المللی و شرکت‌های مخابراتی مختلف کار می‌کرد و تخصص فنی گسترده‌ای را برای پشتیبانی از عملکردهای فروش و بازاریابی خود جمع‌آوری کرد.

فاگرلوند جانشین دکتر پامپوس شد که اخیراً پس از دهه‌ها مشارکت در نوآوری‌ها و تخصص‌های مشهور، از Cognitec و صنعت بیومتریک بازنشسته شد.

قبلاً در سال 1995، او توسعه و فروش بین‌المللی فناوری FaceVACS را که هنوز تحت مالکیت و بازار Cognitec است، آغاز کرد. دانش و نظرات تخصصی دکتر پامپوس به طور مرتب به گروه های کاری، نشریات و کنفرانس های بین المللی کمک می کرد.

در طول 20 سال عضویت خود در مؤسسه بیومتریک، او در هیئت مدیره خدمت کرد و به طور قابل توجهی بر دستورالعمل های بهترین عملکرد برای استفاده از بیومتریک در جامعه تأثیر گذاشت.

آلفردو هررا، مدیرعامل Cognitec، گفت: «در حالی که Cognitec و جامعه بیومتریک در کل، واقعاً دلتنگ یورگن پامپوس خواهند بود، من مطمئن هستم که میکائیل فاگرلوند نقش جدید خود را با شایستگی و انگیزه زیادی به دست خواهد آورد. “در دهه گذشته، صنعت آقای فاگرلوند را به عنوان نماینده قابل اعتماد و از نظر فنی آگاه شرکت ما می شناسد.

ما خوشحالیم که او اکنون تلاش‌های فروش و بازاریابی جهانی ما را رهبری می‌کند و توسعه کسب‌وکار Cognitec را به عنوان با تجربه‌ترین ارائه‌دهنده تشخیص چهره پیش می‌برد.» دکتر پامپوس به عنوان مشاور Cognitec به خدمت خود ادامه خواهد داد.

منبع