اخبار دوربین مداربسته

Gallagher برنامه نشان دیجیتال را راه اندازی کرد


گالاگر با Credly همکاری کرده است تا نشان های تأیید شده را به شرکای کانال استرالیا و پاپوآ گینه نو و کاربران نهایی که دوره های آموزشی گالاگر را تکمیل می کنند، اعطا کند.

همه نشان‌ها توسط امنیت Gallagher تأیید می‌شوند و حاوی اطلاعاتی هستند که صلاحیت‌های شرکت‌کنندگان دوره آموزشی و فرآیند لازم برای کسب آن‌ها را توضیح می‌دهند. نشان‌های دیجیتال گالاگر با تکمیل یکی از دوره‌های آموزشی مشارکت‌کننده کانال یا کاربر نهایی Gallagher به دست می‌آید.

دانیل میچل، مدیر آموزش Gallagher Security برای استرالیا، در مورد راه اندازی برنامه نشان دیجیتال جدید از طریق Credly گفت:

نشان دادن مهارت‌های خود به‌عنوان نشان راهی به شما می‌دهد تا توانایی‌های خود را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، به روشی که ساده، قابل اعتماد است و می‌توان به راحتی در زمان واقعی آن را تأیید کرد. ما با Credly برای راه‌اندازی نشان‌های دیجیتالی همکاری کرده‌ایم، زیرا معتقدیم این نشان‌ها ارزش بیشتری برای شرکت‌کنندگان دوره آموزشی گالاگر فراهم می‌کند، زیرا می‌توانند به کارفرمایان و همتایان شواهد ملموس نشان دهند که کارآموزان برای به دست آوردن اعتبار خود و آنچه که هستند باید انجام دهند. اکنون قادر است.

ما امیدواریم دریافت‌کنندگانی که دوره آموزشی Gallagher را گذرانده‌اند، با به اشتراک گذاشتن نشان جدید خود با افتخار در لینکدین، فیس‌بوک، توییتر، از طریق ایمیل، و جاسازی آن در رزومه آنلاین، وب‌سایت شخصی و امضای ایمیل، به مردم اطلاع دهند.»

نشان‌های دیجیتال به‌عنوان یک نمایش الکترونیکی از دستاوردها کار می‌کنند که بصری، آنلاین در دسترس است و با ابرداده‌هایی تعبیه شده است که زمینه، معنا و نتیجه یک فعالیت را ارائه می‌کند. مدیریت آنها آسان است، در زمان واقعی تأیید می شوند و می توانند به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شوند.

فناوری مورد استفاده Credly بر اساس استانداردهای نشان باز است که توسط IMS Global نگهداری می شود. این به شما امکان می‌دهد تا شایستگی‌های خود را به صورت دیجیتال مدیریت، به اشتراک بگذارید و تأیید کنید.

منبع