اخبار دوربین مداربسته

Genetec انتشار بزرگ جدیدی از مرکز امنیتی را اعلام کرد


Genetec نسخه جدیدی از پلتفرم امنیتی یکپارچه پرچمدار خود، Security Center را اعلام کرده است.

با نسخه 5.11، مشتریان به تمام ماژول های مرکز امنیتی، از جمله Omnicast (نظارت ویدیو)، Synergis (کنترل دسترسی)، AutoVu (تشخیص خودکار پلاک خودرو)، Sipelia (اینترکام) و نظارت بر نفوذ، دسترسی خواهند داشت. -جعبه

«با Security Center 5.11، مشتریان، موجود یا جدید، اکنون می‌توانند از تمام ارزشی که یک سیستم امنیتی یکپارچه ارائه می‌کند، بهره ببرند. کریستین مورین، معاون مهندسی محصول و مدیر ارشد امنیت شرکت Genetec توضیح می‌دهد که این پیشنهاد ساده، مانع ورود سازمان‌هایی را که به دنبال حداکثر استفاده از سیستم امنیتی خود و حرکت به یک سیستم یکپارچه هستند، از بین می‌برد.

فراتر از ساده‌سازی مسیر یکپارچه‌سازی، Security Center 5.11 شامل طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های قدرتمند به‌عنوان استاندارد است، از جمله تجزیه و تحلیل KiwiVision (محافظ حریم خصوصی، شمارش افراد، تجزیه و تحلیل ویدیوی امنیتی، و یکپارچگی دوربین)، مدیریت بازدیدکنندگان، توابع نقشه‌برداری پیشرفته، مدیریت سطح تهدید، و بیشتر.

برنامه وب GENETEC جدید

نسخه جدید Security Center همچنین دارای برنامه جدید Genetec Web App است، یک رابط نقشه محور، قابل حمل و بصری که می تواند بر روی هر ماشین/دستگاهی با یک مرورگر مدرن مانند کروم، سافاری، فایرفاکس یا اج مستقر شود. این به مشتریان امکان می دهد تا تسهیلات خود را نظارت کنند، به سرعت به حوادث در زمان واقعی واکنش نشان دهند، رویه های هدایت شده را دنبال کنند، با اپراتورهای دیگر همکاری کنند و دارندگان کارت را از هر کجا که هستند مدیریت کنند.

یک سیستم امنیتی برای همه افراد در سازمان

برنامه وب جدید Genetec امنیت سازمانی را فراتر از SOC (مرکز عملیات امنیتی) گسترش می دهد و به کاربرانی که اپراتورهای امنیتی سنتی نیستند، قدرت می دهد تا بر اساس نقش و نیازهای خود با پلت فرم امنیتی تعامل داشته باشند. این برنامه ممکن است توسط یک مدیر امنیتی که می‌خواهد از راه دور یک مکان ماهواره‌ای را مشاهده کند، یا برای مثال توسط یک پذیرش که نیاز به مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان دارد، استفاده شود. با نظارت بر رویداد، مدیریت دارنده کارت، و مدیریت رویداد، برنامه وب Genetec فراتر از نظارت بر امنیت، در یک رابط بصری، سبک و مبتنی بر وب است.

گزارش دهی آسان

برنامه وب Genetec همچنین تحقیقات در مورد رویدادها یا حوادث خاصی را که در آن اطلاعات کمی در مورد آنچه اتفاق افتاده است به جز مکان و زمان وقوع آن، به شدت ساده می کند. اپراتورها به راحتی می توانند گزارش هایی تولید کنند که بر انواع خاصی از رویدادها تمرکز دارند یا همه چیز را در یک منطقه و محدوده زمانی خاص بررسی می کنند.

مسیر ساده شده به سمت ابر

Security Center 5.11 سازگاری با Streamvault Edge آینده را به ارمغان می آورد. Streamvault Edge که برای عملیات‌های چند سایتی مانند بانکداری، خرده‌فروشی یا کسب‌وکارهایی با سایت‌های راه دور یا بدون سرنشین مناسب است، انتقال تجهیزات امنیتی موجود به معماری ابری ترکیبی را ساده می‌کند. این راه‌حل، دوربین‌ها را به حالت ابری آماده می‌کند و ذخیره‌سازی محلی ایمن را در دستگاه‌های تحت مدیریت ابری امکان‌پذیر می‌کند و در عین حال نیاز به تخصص پیشرفته فناوری اطلاعات در سایت‌های راه دور را از بین می‌برد.

منبع