اخبار دوربین مداربسته

Pitney Bowes مدیریت دسترسی هوشمند را راه اندازی کرد


Pitney Bowes اعلام کرده است که مدیریت دسترسی هوشمند (SAM) را راه‌اندازی کرده است، راه حل مدیریت بازدیدکنندگان و پیمانکاران دیجیتالی جدید خود را در استرالیا و نیوزلند راه‌اندازی کرده است. SAM تکامل LobbyTrac، راه حل فعلی مدیریت بازدیدکنندگان Pitney Bowes است.

جوزف صالح، مدیر عملیاتی استرالیا و نیوزلند، پیتنی بووز، گفت: «در چند سال گذشته، سیستم مدیریت بازدیدکنندگان و پیمانکاران ما به یک راه حل جامع و پیچیده پیشرفت کرده است. به همین دلیل است که ما احساس کردیم زمان مناسبی برای تغییر نام LobbyTrac به مدیریت دسترسی هوشمند یا SAM است.

«هوشمند» به نرم افزار هوشمند، اتوماسیون و سهولت استفاده اشاره دارد. “دسترسی” یک اصطلاح گسترده است که شامل محیط های کاری ترکیبی می شود. «مدیریت» به توانایی کنترل مرکزی، مدیریت و نظارت بر دسترسی به محل کار اشاره دارد.

جوزف صالح گفت: «سازمان‌ها باید SAM را به عنوان نگهبان دیجیتال خود در نظر بگیرند: مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان در دنیای کار ترکیبی. SAM کلیدهای دیجیتالی را برای همه سایت‌ها و سیستم‌ها نگه می‌دارد تا افرادی را که می‌آیند و می‌روند مدیریت کند و اطمینان حاصل کند که آن‌هایی که در محل هستند مجاز به حضور در آنجا هستند. از آنجایی که SAM همیشه متصل است، سازمان‌ها در هر زمان که نیاز باشد، دیدی هم‌زمان و مبتنی بر داده از افراد، بازدیدکنندگان و پیمانکاران دارند.

SAM میزبانی ابری ایمن Azure (ISO27001) و انطباق کامل را برای مدیریت هوشمندتر اسناد، ضبط متمرکزتر داده‌ها و ثبت نام آفلاین در هنگام قطع شبکه ارائه می‌دهد. SAM همچنین دارای گزینه های اتصال سیمی و بی سیم است و زمانی که اتصال اینترنت قطع شود به کار خود ادامه می دهد.

جوزف صالح گفت: “هدف SAM کمک به کسب و کارها به راحتی در یک محیط ترکیبی و حفظ سوابق دقیق بازدیدکنندگان در محل است. این امکان مشاهده بی‌درنگ وضعیت دسترسی، وضعیت واکسیناسیون، تعداد کل افراد و پیش‌شرط‌های انطباق را فراهم می‌کند و به سازمان‌ها اطمینان و اطمینان بیشتری می‌دهد. با SAM، کسب‌وکارها می‌توانند خطرات سلامتی را به حداقل برسانند، امنیت را افزایش دهند، از انطباق با مقررات ایمنی و بهداشت محیط کار اطمینان حاصل کنند و با کاهش خطرات از یکپارچگی برند محافظت کنند و در عین حال تجربه بازدیدکننده‌ای خوش‌آمد را حفظ کنند.

منبع