اخبار دوربین مداربسته

VIVOTEK ایستگاه امنیتی VAST را راه اندازی کرد


VIVOTEK سیستم امنیتی هوش مصنوعی خود را با نام VAST Security Station (VSS) در ماه مارس راه اندازی خواهد کرد و در سه سطح انعطاف پذیر VSS Lite، VSS Standard و VSS Professional در دسترس خواهد بود.

VSS یک پلت فرم نظارتی است که هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری‌های محاسبات لبه را برای دستیابی به تشخیص دقیق چهره و تشخیص خودرو در زمان واقعی توسط دوربین‌های یکپارچه ترکیب می‌کند. VSS قادر است تا 20000 دوربین را به طور همزمان مدیریت کند و مجموعه ای قدرتمند از ابزارهای تجزیه و تحلیل تصویر هوشمند را برای حداکثر دقت پرس و جو و امنیت اطلاعات ارائه می دهد که مدیریت عملیاتی و کارایی را تا حد زیادی افزایش می دهد.

VSS یک سیستم امنیتی هوش مصنوعی با استفاده آسان است. رابط بصری و بسیار قابل تنظیم به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی دوربین های جدید را به شبکه اضافه کنند، ایستگاه های فرعی را راه اندازی کنند و حتی پخش صدا را در زمان واقعی فعال کنند. این واقعاً گام بعدی در مدیریت ویدیو است.” لوئیس لیائو، مدیر برنامه ریزی محصول در VIVOTEK توضیح داد: «تقاضای قابل توجهی در بازار برای سیستم های نظارت یکپارچه وجود دارد. با این حال، مانع بالای ورود، ارضای این تقاضا را چالش برانگیز می کند. در VIVOTEK، ما راه‌حل‌ها و فرآیندهای خود را ساده‌سازی کردیم تا یک سیستم تجزیه و تحلیل تصویر مقیاس‌پذیر هوش مصنوعی را توسعه دهیم تا به طور مؤثر مشکلات مدیریتی را حل کند و به ارتقای یکپارچه سیستم برای هر کاربری دست یابد.

بر اساس یک گزارش نظرسنجی، ارزش بازار جهانی نرم افزار نظارت تصویری 1.9 میلیارد دلار برآورد شده است. از این میان، سیستم‌های نظارت یکپارچه با پیش‌بینی نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) 12.7 درصد تا سال 2026 در حال افزایش هستند. جهانی ارسال می شود.

منبع