اخبار دوربین مداربسته

Voyis یک موفقیت زمان واقعی است


HII سیستم های تصویربرداری Voyis را به عنوان گزینه استاندارد دوربین برای همه UUV های REMUS (REMUS 100/300/620/6000) انتخاب کرده است.

ماژول دوربین Recon تصاویری بسیار واضح را با پردازش داده‌های روی حسگر برای مجموعه داده‌های بهینه‌سازی شده در زمان واقعی ارائه می‌کند که استقلال ماموریت و قابلیت‌های تحلیل را بهبود می‌بخشد.

این پیشرفت‌ها شامل بهبود کیفیت تصویر با استفاده از عدم اعوجاج تصویر، تصحیح رنگ واقعی، و تراز کردن نور تصویر برای مجموعه‌داده‌های ثابت و کاربردی موجود در ماموریت است.

با دوربین‌های Voyis، نیروی دریایی می‌توانند مرحله شناسایی عملیات MCM (اقدام متقابل مین) را تکمیل کنند و مکان‌یابی هدف را برای خنثی‌سازی/بازیابی کاملاً در زیر آب با استفاده از سکوهای REMUS بهبود بخشند، و مخفی کاری و کارایی عملیاتی را بهبود بخشند.

تصاویر با وضوح بالا که با ماژول Voyis’ Recon گرفته شده است، اطمینان بیشتری را در مأموریت های زیر دریا فراهم می کند و اطمینان می دهد که مشتریان REMUS عملیات ایمن، قابل اعتماد و کارآمد را دریافت می کنند.

HII یک ارائه دهنده جهانی مهندسی و فناوری های دفاعی است و در سراسر جهان به عنوان بزرگترین کشتی ساز آمریکا شناخته می شود.

HII با سابقه 135 ساله مشارکت های قابل اعتماد در پیشبرد امنیت ملی ایالات متحده، قابلیت های حیاتی از قوی ترین و قابل بقای کشتی های دریایی ساخته شده تا سیستم های بدون سرنشین، ISR و AI/ML را ارائه می دهد.

HII صنعت را در راه‌حل‌های ماموریت‌محور پشتیبانی می‌کند که از نیروی همه‌دامنه پشتیبانی و فعال می‌کند.

HII راه حل های پیشرفته بدون سرنشین برای دفاع، تحقیقات دریایی و کاربردهای تجاری ایجاد می کند. HII با ارائه خدمات به مشتریان در بیش از 30 کشور، طراحی، استقلال، ساخت، آزمایش، عملیات و نگهداری سیستم‌های بدون سرنشین، از جمله وسایل نقلیه زیرآبی بدون سرنشین (UUVs) و کشتی‌های سطحی بدون سرنشین (USV) را ارائه می‌کند.

Voyis ماژول Recon UUV را توسعه داده است که از یک دوربین عکاسی 4K بسیار پیشرفته و نوار نور خارجی بسیار کارآمد و با خروجی بالا تشکیل شده است که تمامی قابلیت های تصویربرداری پلت فرم های REMUS را در هر موقعیت عملیاتی افزایش می دهد.

منبع