اخبار دوربین مداربسته

Arcules جستجوی ویدیویی پزشکی قانونی خود را افزایش می دهد


Arcules امروز اعلام کرد که جستجوی ویدیویی قانونی جدید منتشر شده آن بدون پرداخت هزینه اضافی، یک ویژگی استاندارد در سرویس ویدیوی ابری آن خواهد بود.

جستجوی قانونی وسایل نقلیه و افراد را شناسایی می‌کند و قابلیت‌های جستجوی پیشرفته‌ای را بر اساس رنگ، منطقه مورد علاقه و سطح شباهت مورد نظر ارائه می‌دهد.

آندریاس پترسون، مدیرعامل Arcules گفت: «کسب و کارها می‌دانند که باید تغییرات اساسی در زیرساخت‌های نظارت تصویری خود ایجاد کنند تا رقابتی باقی بمانند، ایمنی را تضمین کنند و کسب‌وکار را بهینه کنند، اما اغلب فاقد داده‌ها برای تحقق آن هستند.» “جستجوی قانونی یک ابزار اصلی است که به کاربران کمک می کند اطلاعات مورد نیاز را برای درک خطرات احتمالی، شناسایی ناکارآمدی ها و درک بازگشت سرمایه بیشتر از سرمایه گذاری های ویدئویی خود جمع آوری کنند.”

از آنجایی که سازمان‌های بیشتری تلاش‌های خود را برای تغییر دیجیتال آغاز می‌کنند، ویدیوهای ابری و ویژگی‌های پشتیبانی مانند جستجوی قانونی کمک می‌کنند تا عملیات تجاری با داده‌های ویدیویی غنی تغییر کند.

سرویس ویدیوی ابری Arcules برای مدرن کردن استقرار نظارت تصویری و مدیریت و در عین حال گسترش انعطاف‌پذیری از طریق پشتیبانی از بیش از 6000 دستگاه IP طراحی شده است.

منبع