اخبار دوربین مداربسته

Axis' Cloud Connect – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


Axis Communications، Axis Cloud Connect را معرفی کرده است، یک پلتفرم ابری ترکیبی باز که برای ارائه راهکارهای امنیتی ایمن، انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر به کاربران طراحی شده است.

همراه با دستگاه های Axis، این پلت فرم طیف وسیعی از خدمات مدیریت شده را فعال می کند برای پشتیبانی از مدیریت سیستم و دستگاه، تحویل ویدئو و داده و پاسخگویی به تقاضاهای بالا در امنیت سایبری.

بازار نظارت تصویری به طور فزاینده ای از اتصال به ابر استفاده می کند، به دلیل نیاز به دسترسی از راه دور، بینش مبتنی بر داده و مقیاس پذیری هدایت می شود. طبق گزارش Novaira Insights، “روندهای ابری در نظارت تصویری – نسخه 2023″، تعداد دوربین های متصل به ابر در ایالات متحده و کانادا با نرخ بیش از 80٪ در سال در حال افزایش است. اخیراً، این گرایش به سمت پذیرش ابر بیشتر به سمت پیاده‌سازی راه‌حل‌های امنیتی ترکیبی، ترکیبی از زیرساخت‌های ابری و داخلی، با استفاده از دستگاه‌های لبه هوشمند به‌عنوان تولیدکنندگان قدرتمند داده‌های ارزشمند، تغییر کرده است.

Axis Cloud Connect با ارائه مجموعه ای از خدمات مدیریت شده، ادغام نرم دستگاه های Axis و برنامه های شریک را امکان پذیر می کند. برای به روز نگه داشتن سیستم ها و اطمینان از عملکرد سیستم و امنیت سایبری، Axis مسئولیت بیشتری را برای میزبانی، ارائه و اجرای خدمات دیجیتال برای اطمینان از در دسترس بودن و قابلیت اطمینان بر عهده می گیرد. سرویس‌های مدیریت شده، دسترسی از راه دور ایمن به عملیات ویدیویی زنده و مدیریت دستگاه را با به‌روزرسانی‌های خودکار در طول چرخه عمر، بهبود می‌بخشند. همچنین مدیریت دسترسی و کاربر را برای کنترل آسان و ایمن حقوق و مجوزهای دسترسی کاربر ارائه می دهد.

Johan Paulsson، CTO در Axis، نظر داد Axis Cloud Connect ادامه تعهد ما برای ارائه راه حل های ایمن بر اساس طراحی است که نیازهای متغیر مشتری را برآورده می کند. این پیشنهاد ترکیبی از مزایای معماری ابری ترکیبی با دانش عمیق ما از تجزیه و تحلیل، قابلیت استفاده از تصویر، و امنیت سایبری است – که همه توسط تیم متخصص ما مدیریت می‌شوند تا اصطکاک مشتریان خود را کاهش دهند.

منبع