اخبار دوربین مداربسته

IDIS Ai in the Box را راه اندازی می کند


IDIS منطبق با NDAA جدید خود را راه اندازی کرده است هوش مصنوعی در جعبه (DV-3200) برای افزایش کارایی عملیات نظارتی خود و اتخاذ رویکردی پیشگیرانه برای ایمنی و امنیت با تجزیه و تحلیل های یادگیری عمیق بسیار دقیق و داخلی.

سرور جدید تجزیه و تحلیل ویدئویی 64 کانالی و کلاس سازمانی سازگار با NDAA با NVIDIA CUDA و پلت فرم با عملکرد بالا از بزرگترین تولید کننده نظارت در کشور کره جنوبی از قدرت موتور یادگیری عمیق IDIS، با نرخ دقت صنعت تا 98٪.

را DV-3200 همراه با IDIS Solution Suite (ISS) VMS و IDIS Deep Learning Analytics از پیش پیکربندی شده است، که تشخیص رویداد را قابل اطمینان تر می کند و اپراتورها را از بار مدیریت پاپ آپ های هشدار نادرست ناشی از عوامل محیطی بی ضرر رها می کند. این امر حواس‌پرتی و خستگی را کاهش می‌دهد و تمرکز تیم‌های امنیتی و اولین پاسخ‌دهندگان را بر روی رویدادهای مورد علاقه و تهدیدات احتمالی آسان‌تر می‌کند. این به آنها آگاهی از دامنه افزایش می دهد و به آنها امکان می دهد رویدادها را تأیید کنند و پاسخ های مناسب را با سرعت بیشتری آغاز کنند.

DV-3200 ویژگی های هوش مصنوعی بسیار دقیق و بدون کالیبراسیون، از جمله تشخیص اشیا، عبور از خط، نفوذ و تشخیص سرگردان را امکان پذیر می کند. همچنین به کاربران با طبقه‌بندی اشیاء قوی سود می‌رساند و قابلیت جستجوی پیشرفته را که توسط IDIS Instant Meta Filtering هدایت می‌شود و برای تسریع و تغییر بررسی حادثه طراحی شده است، می‌سازد. این امکان جستجوی سریع پزشکی قانونی پس از رویداد را بر اساس ماشه، شی، رنگ و عدد، در چندین دوربین ویدیویی فراهم می کند. از آنجایی که جستجوهای خودکار اکنون فقط چند دقیقه طول می کشد، این امر نیاز اپراتورها را برای بررسی دستی ساعت ها یا روزها از فیلم حذف می کند.

هر سرور آماده ویدیوی هوش مصنوعی امکان تجزیه و تحلیل حداکثر 64 کانال را به طور همزمان فراهم می کند و با استفاده از IDIS Solution Suite VMS، سازمان ها می توانند به راحتی با جعبه های اضافی برای مدیریت و نظارت مرکزی تعداد نامحدودی از دستگاه ها و سایت ها را افزایش دهند. همچنین انعطاف پذیری برای اتصال به طیف وسیعی از دوربین ها و دستگاه های شخص ثالث وجود دارد. هزینه نگهداری کم؛ و نرم افزار به روز رسانی نرم افزار.

IDIS Deep Learning Engine در داخل کشور توسعه یافته و بر روی مجموعه داده های گسترده آموزش دیده است. هیچ کارمزد مجوز یا هزینه اتصال دستگاه وجود ندارد، و بهترین ضمانت‌نامه‌های IDIS بر قابلیت اطمینان DV-3200 و بار تعمیر و نگهداری کم تأکید می‌کند.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا می گوید که این آخرین نوآوری IDIS AI، تجزیه و تحلیل های ویدئویی پیشرفته را برای طیف وسیعی از سازمان ها آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند، مانند محوطه های دانشگاهی، تدارکات و انبارداری، و زیرساخت های حیاتی، با پتانسیل تغییر نه تنها. امنیت و ایمنی اما با چالش های عملیاتی گسترده تری مقابله می کند.

او افزود: “DV-3200 یک تغییر دهنده بازی برای مشتریان اندازه سازمانی است، که اجازه می دهد جریان های ویدئویی به طور خودکار دقیق تر و مقرون به صرفه تر از قبل نظارت شوند.” “با تجزیه و تحلیل ویدئویی پیشرفته که از تیم‌های امنیتی و پلیسی پشتیبانی می‌کند، فعالیت‌های مهم زمانی مانند پاسخ به زنگ هشدار و بررسی‌های حادثه کارآمدتر و سریع‌تر از گذشته می‌شوند.”

منبع