اخبار دوربین مداربسته

Motorola Solutions Rave Mobile Safety را به دست آورد


Motorola Solutions اعلام کرد که Rave Mobile Safety را خریداری کرده است. این شرکت در فرامینگهام، ماساچوست مستقر است.

دولت‌ها و شرکت‌های ایالتی و محلی، از جمله بیمارستان‌ها، برای پشتیبانی از هماهنگی اضطراری به پلتفرم بومی ابری و قابل تنظیم Rave متکی هستند. کاربران می‌توانند به‌طور مؤثری به‌روزرسانی‌ها و هشدارهای عملیاتی مانند موارد اضطراری بهداشتی، قرنطینه‌ها و تخلیه‌ها را به اشتراک بگذارند، بنابراین مردم برای انجام اقدامات مناسب بهتر مطلع می‌شوند.

این پلت فرم همچنین توسط هزاران مدرسه K-12 و موسسات آموزش عالی در سراسر ایالات متحده استفاده می شود. راه حل دکمه وحشت Rave در ایالات متحده می تواند بلافاصله جزئیات حادثه و داده های ضروری مانند موقعیت مکانی را به تماس گیرندگان و اولین پاسخ دهندگان 9-1-1 ارائه دهد. راه حل مدیریت حادثه به هماهنگ کردن پاسخ اضطراری در بین پرسنل ایمنی مدرسه، مدیران و اولین امدادگران کمک می کند.

گرگ براون، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل موتورولا سولوشز، گفت: «فناوری‌های راه‌حل‌های موتورولا تقاطع حیاتی امنیت عمومی و امنیت شخصی را تقویت می‌کنند. خرید Rave مجموعه ما را با پلتفرمی تکمیل می‌کند که به طور خاص برای کمک به افراد، کسب‌وکارها و آژانس‌های ایمنی عمومی با هم به روش‌های قدرتمندتری کار می‌کنند.»

پلتفرم Rave در مجموعه فناوری Motorola Solutions ادغام خواهد شد که شامل کنترل دسترسی، امنیت ویدیویی، دوربین های بدنه، ارتباطات حیاتی، نرم افزار مرکز فرماندهی و راه حل های تشخیص سلاح می شود.

تاد پیت، مدیرعامل Rave Mobile Safety، گفت: «راه‌حل‌های Rave و Motorola درک عمیقی از جریان‌های کاری ارتباط و همکاری برای مشتریان، از جمله نقش اساسی فناوری تلفن همراه، هنگام پرداختن به چالش‌های ایمنی پیچیده و در حال تحول دارند.» ما هیجان زده هستیم که با پیوستن به یک رهبر جهانی در امنیت عمومی و امنیت شرکت، دامنه و تأثیر خود را گسترش دهیم.»





منبع